کتابخانه دیجیتـــــــال آستان قدس رضوی

Digital Library of Astan-e Quds-e Razavi

خدمات دانلود کتاب و نحوه دریافت فایل اسکن شده  

 

 

 

 

خدمات دانلود کتاب و نحوه دریافت فایل اسکن شده

  

خدمات تحوبل مدرك(درخواست دانلود منبع) در کتابخانه دیجیتال آستان قدس رضوی از سال 1391 راه اندازی گردید. این خدمات شامل تهيه اسکن از نسخ خطي، کتب چاپ سنگی واسناد بنابر در خواست كاربر در قبال وجه يا مفاد يك قرارداد براي يك فرد يا يك موسسه است كه از مزاياي بهره گيري از اين فرايند، سرعت بالا در ارائه خدمات، دسترس پذيري آسانتر كاربر به انواع منابع اطلاعاتي ، و ارائه كيفيت بالاي منابع به مراجعان غير حضوري را مي توان نام برد.

 

 

               

 

 


 

 زمان پاسخگویی و نحوه دریافت فایل

زمان پاسخ گویی در سیستم تحویل مدرک سازمان کتابخانه ها با توجه به نوع عملکرد ادارات متفاوت است. اما در این میان زمانبندی کاملا مشخص و از پیش تعیین شده برای ارسال مدارک باعث ارتقاء سطح کیفیت خدمات کیفیت به کاربران می شود. چنانچه زمان بندی مشخص و منظم در ارسال مدارک می تواند در جذب کاربران (مشتریان) تاثیر بسزایی داشته باشد. کتابخانه دیجیتال ارسال فایل zip منابع برای تصاویر و اسناد 7 الی 10 روز کاری، کتب چاپ سنگی 3 الی 7 روز کاری و نسخ خطی حداقل 4 روز (در صورت نفاست نسخه خطی ، در شورای نفایس اداره مخطوطات، مورد بررسی قرار گرفته که با توجه به ارزشمندی نسخه مشمول زمان بیشتری خواهد شد) را در نظر دارد. در پایان پروسه های زمانی تعیین شده فایل مورد نظر در قالب فایل ZIP برای کاربر ارسال خواهد شد.


تبصره 1 : انتخاب پایگاهها و تعداد منابع قابل دانلود مستقیم بنا بر سیاستهای سازمانی و از طریق شورای فضای مجازی سازمان تعیین می گردد و قابلیت دانلود برای همه منابع دسترس پذیر شده فعال نخواهد شد.


 

تبصره 2 : منابع عطف زرد نظیر کتب بهائیت، علوم غریبه و ... که بنا به دلایل مختلفی از دسترسی خارج شده اند قابل ارائه جهت دانلود نیستند.تبصره 3 : قابلیت دانلود رایگان برای هیچ مرکز مطالعاتی وجود ندارد مگر در صورت ارائه خدمات یا منابع متقابل.

 

 

  

برای دریافت منابع موجود در کتابخانه دیجیتال می توانید از این خدمات استفاده نمایید. کتاب مورد نظر خود را جستجو کنید سپس با انتخاب گزینه "دریافت نمونه منبع" که در پایین مشخصات کتابها وجود دارد می توانید آنرا سفارش دهید تا طبق ضوابط برای شما ارسال شود.

 

 

 

    

تعداد کل فراداده ها

0

تعداد منبع دیجیتال

193,715,847

logo-samandehi
کتابخانه دیجیتــــــــال آستان قدس رضوی

کتابخانه دیجیتــــــــال آستان قدس رضوی

Digital Library of Astan-e Quds-e Razavi

digital.aqr.ir

کلیه حقوق این سایت مربوط به آستان قدس رضوی می باشد .